اردوی تابستانی یک روزه فرهنگی، تفریحی کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی دامغان

اردوی تابستانی یک روزه فرهنگی، تفریحی کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی دامغان
 به همت معاونت دانشجویی، فرهنگی و امور رفاهی کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی دامغان، اردوی تابستانی یک روزه فرهنگی و تفریحی کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی دامغان در محیط مفرح گردشگری چشمه‌علی برگزار شد.
به گزارش خبرنگار آنا، در روزهای پایانی تابستان ۹۵ و به منظور تجدید قوای کارکنان و استادان، اردوی یک روزه‌ی فرهنگی، تفریحی کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی دامغان، به همت حوزه‌ی معاونت دانشجویی، فرهنگی و امور رفاهی کارکنان این واحد دانشگاهی برگزار شد.
معاون دانشجویی، فرهنگی واحد دامغان، به ضرورت برگزاری اردوهای فرهنگی در محیط‌های سیاحتی، به‌منظور افزایش همدلی‌های سازمانی اشاره کرد و گفت: «محیط سیاحتی چشمه علی دامغان، به عنوان قطب گردشگری در استان سمنان را برای برگزاری اردوی فرهنگی، سیاحتی انتخاب کردیم و تعداد ۱۱۰ نفر از همکاران دانشگاهی در این اردو حاضر شدند.»
داود داداش نژاد خاطر نشان کرد: «برگزاری اردوهای تفریحی، همدلی و وفاق سازمانی را به دنبال دارد و همکاران در این محیط مفرح، می‌توانند با صمیمیت، روزی با طراوت را در کنار برنامه‌های فرهنگی سپری کنند.»
کارمندان و استادان واحد دامغان با قدم زدن در طبیعت بکر منطقه‌ی گردشگری چشمه علی دامغان. برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی و حضور در دوره آموزشی دو ساعته‌ی "شاد باشید و شادی آفرین" روز با طراوتی را پشت سر گذاردند.