Skip to content

امروز و همراه با عزاداری حضرت رقیه(س)؛

امروز و همراه با عزاداری حضرت رقیه(س)؛یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای دامغان و شاهرود رونمایی شد
یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای دامغان و شاهرود با حضور جمعی از مسئولان همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س) رونمایی شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از دامغان، مراسم افتتاح یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای دامغان و شاهرود ظهر امروز همزمان با عزاداری حضرت رقیه (س) برگزار شد.

با پایان‌یافتن عملیات عمرانی ساخت مقبره شهدای گمنام در این دو دانشگاه، مراسم رونمایی از یادمان آنان با حضور مقام‌های عالی‌رتبه، رؤسای دانشگاه‌های استان سمنان و سازمان‌ها و ادارات، مسئولان سازمان مرکزی دانشگاه آزاد، دانشجویان و عموم مردم، برگزار شد.

در این مراسم پس از سوگواری به‌مناسبت شهادت حضرت رقیه(س) از مقام شهدای دفاع مقدس و به‌ویژه  شهدای گمنام آرمیده در این واحدهای دانشگاهی تجلیل شد.

به گزارش آنا، در این آیین معنوی یادمان دو شهید گمنام واحد دامغان رونمایی شد و با تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم هادی شجاع فارغ‌التحصیل این واحد دانشگاهی و سه شهید مدافع حرم از دامغان، کتاب وهب زمان -که مجموعه خاطرات و شرحی بر زندگی هادی شجاع است – رونمایی شد و مادر شهید شجاع تابلو فزرند خود را در بین اشک و اندوه حاضران پرده‌گشایی کرد و در حالی که تصویر پسر را به دستان خود لمس می‌کرد، نجوای گریه حاضران فضا را به عطر شهادت، شمیمی از مهربانی زد.

عبدالمجید طالب‌تاش رئیس پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی به نمایندگی از معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در مراسم رونمایی از یادمان شهدای گمنام واحدهای شاهرود و دامغان حضور داشت و پیام دکتر محمدمهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی به این مراسم را قرائت کرد.

حسین نصیرزاده مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی هم در این مراسم سخنرانی کرد.

Scroll To Top