برنامه های حوزه مقاومت بسیج الغدیر کارکنان واحد دامغان در دهه فجر انقلاب اسلامی تشریح شد

محمد دهقان فرمانده گروه مقاومت الغدیر دانشگاه آزاد اسلامی واحددامغان در نشستی خبری، برنامه های این حوزه را در ایام فرخنده دهه فجر انقلاب اسلامی تشریح کرد . وی با بیان اینکه : نهال ۳۴ ساله انقلاب اسلامی ایران به همت وتلاش والای شهیدانی رشد و بالندگی یافته است که باعث ایجاد نقطه عطفی در تاریخ انقلابهای جهان شدند . اینان بر دیباچه کتاب هستی نام خود را با خون نوشتند و اثبات کردند که مردم ولایت مدار ایران اسلامی پشت سر پیشوای خود همواره درمقابل طاغوت زمانه ایستاده اند و اجازه تعدی و هرگونه دستیازی به این کشور را به استعمارگران غربی نخواهند داد .

دهقان درادامه افزود : این دهه فرصت مغتنمی جهت ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی به عموم ملت شهید پرور ایران اسلامی است که ملت ایران با این افتخارات بیشتر آشنا شوند. در این خصوص حوزه مقاومت بسیج الغدیر دانشگاه نیز اقدام به تدوین برنامه هایی در این ایام نموده است که آذین بندی و فضاسازی محوطه دانشگاه ، برگزاری نشست های تحلیل سیاسی با حضور اعضای بسیج ؛ غبارروبی ، عطرافشانی و تجدید میثاق با شهدا وآرمانهای امام خمینی (ره)، دیدار با آیت الله العظمی نوری همدانی ، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان جنگ تحمیلی وانقلاب اسلامی ، کوهپیمایی و ذکر خاطرات انقلاب با حضور اعضای بسیج ، بخشی از این برنامه ها می باشد .

وی در خاتمه ابراز امیدواری کرد که به یاری خداوند همگان از پیروان راستین و ادامه دهنده راه امام شهدا و شهیدان راه حق و حقیت باشیم .