بیانیه تشکل ایران اسلامی فردا به مناسبت حماسه ۹ دی

آفرین بر ملت قهرمان ایران که در یوم الله نهم دی ماه ۱۳۸۸ اوج بصیرت، اقتدار و غیرت دینی خویش را در دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی به نمایش گذاشت.

نهم دی ماه تجلی دفاع و پشتیبانی همه جانبه ملت ایران از مردم سالاری دینی بود و یکپارچگی و ایستادگی مردم در حفظ آرمان های الهی را متجلی ساخت. این تجلی پیشتر نیز در عرصه دفاع مقدس و عرصه های فرهنگ و اقتصاد به ظهور رسیده بود و در نهم دی ماه بار دیگر در ابعاد سیاسی و اجتماعی متجلی گشت.

مردم صبور، مقاوم و هوشیار ایران اسلامی با تمامی وجود به نظام اسلامی از عمق جان معتقدند و لحظه ای در دفاع از آن کوتاهی نخواهند کرد.

این انقلاب اسلامی ثمره خون شهیدان، بهترین ومحبوبترین بندگان خداست، نهم دی ماه نشان داد که حضور حماسی ملت مقطعی و لحظه ای نیست بلکه امری مدوام و برخاسته از عمق اعتقاد ملتی مقاوم و ایثارگر است.

آنان که تصور می کردند با طرح بهانه های واهی و حیله های نخ نمایی همچون تقلب که اسم رمز فتنه و فتنه گران بود می توانند در عزم مردم شهید پرور ایران برای تقویت و بالندگی انقلاب و نظام اسلامی  برآمده از آن خللی ایجاد کنند به عیان دیدند که مردم چگونه جانانه و همه جانبه و هوشیارانه از حریم ولایت و دستاوردهای انقلاب اسلامی حمایت می کنند و در صحنه حاضرند.

نهم دی ماه جشن ولایتمداری مردم ایران و بروز زیباترین تصاویر و  جلوه های بصیرت، ولایتمداری، دشمن شناسی و وحدت و برادری ملت ایران بود. عرصه ای که توانست نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب سازد.

اعضای تشکل ایران اسلامی فردا ضمن گرامیداشت این یوم الله عظیم ، حفظ هوشیاری و بصیرت و وحدت مردم و  همه بخش های نظام اسلامی را ضرورت قطعی حرکت رو به رشد و نظام ملت اسلامی ایران می دانند و در این جهت از هیچ کوششی  دریغ نخواهند کرد و همواره بر حمایت از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران حضرت آیت الله امام خامنه ای تاکید دارند.                  

                                                               معاونت سیاسی تشکل یران اسلامی فردا