بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان

در محکومیت مواضع ترامپ علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم

انقلاب اسلامی ریشه در اصالت‌های دینی و مذهبی دارد و در ابعاد ملّی نیز با پشتوانه مردمی از جایگاه مطلوب جهانی برخوردار است و جهان به قدرت و توانمندی و شکوه باورهای اصیل، مردم ایران را می‌شناسد و این ملّت سربلند در تمام فرصت‌های چهل ساله‌ی انقلاب، ثابت کرده‌اند با خون و جان بر سر پیمان ایستاده‌اند و علی‌رغم سختی‌های معیشت در این مقطع زمانی به اعتقادات خویش، پای‌بند بوده‌اند و خواهند بود .

و اما چندی است با ضعف و زبونی که بر پیکره اسرائیل وارد شده و تزلزل در این حکومت هرزه هویدا گردیده؛ رئیس جمهور آمریکا بار دیگر با صرف صیغه فضولی از کیسه خلیفه می‌بخشد و جولان را به نام حکومت نامشروع اسرائیل، سند‌ می‌زند که با تعجب جهانیان روبرو می‌شود که این کودن، روابط سیاسی حاکم بر جهان را در کمترین مقدار، نمی‌فهمد و با داعیه‌ی جهان‌شمول بودنِ آرای خویش، حتی الفبای سیاست جهانی را نمی‌شناسد و البته با این تکنیک به پشتوانه سنای آمریکا فقط می‌خواهد جوّ جهانی را به نفع اسرائیل و حاکمان این حکومت غصبی، معرفی کند که بی‌گمان اعتقاد داریم  باور حضرت مقام معظم رهبری به فضل الهی محقق خواهد شد و اسرائیل با تمام ابهت پوشالی خود به زودی فنا می‌شود.

ما اهالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان ایمان راسخ داریم که وعده‌های الهی حتما محقق خواهد شد.

و نیز همین رئیس جمهور ناآگاه و کدخدای بی‌خرد! مقارن با روز میلاد حضرت اباعبدالله‌الحسین علیه‌السلام و روز گرامیداشت شان و مرتبت پاسداران بی‌ادعا و صبور در جمهوری اسلامی، رایت بی‌عدالتی برمی‌دارد و مردان خداصفت و صمیمی را به عنوان تروریست معرفی می‌کند و این در حالی است که این قشر مظلوم و صمیمی در این روزهای طغیان طبیعت، لباس خدمت به تن دارند و دستگیر مردمانِ مانده در آب و گل هستند و به فضل خدا، خادمان بی‌ریای ملت‌اند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، عقده و غدِه فرو نداده صهیونیسم جهانی و آمریکای جنایتکار است که در هر شرایطی سعی می‌کنند با بلوای رسانه‌ای و با نشخوارهای رییس جمهور آمریکا بر عزّت سپاه بتازند که البته هر آنکه بر این آتش غیرت و انسانیت محض، پف کند؛ ریشش بسوزد زیرا سپاه برآمده و برجسته از اصالت مذهبی و باور دینی ما، منطبق با فلسفه عاشورا و فرهنگ شهادت است که به حکم قرآن بر ضعفا، عون و رحمت و بر اشقیا، تیری سهمگین است.

سپاه ثابت کرده در ۸ سال جنگ نابرابر با بذل خون در معرکه عشق و جنون خود را معرفی کند و امروز با جان و دل در آب و گل جانفشانی نماید و در هنگامه صلح و سلامت در اندیشه تولید و رونق ملی باشد و ایران به سرمشق با ابهت سپاه، ایمنی خود در منطقه پر آشوب خاورمیانه را به رخ جهانیان بکشد.

ما دانشگاهیان در واحد دامغان اقدام ابلهانه ترامپ را از اصالت احمقانه او می‌دانیم و باور داریم که بر ذات الهی سازمان جهانی سپاه، هیچ خدشه‌ای وارد نخواهد شد و البته اطمینان داریم، سپاه با پشتوانه جایگاه‌های قانونی و حمایت‌های مجلس و وزارت امور خارجه، به عربده‌جویی‎‌های رییس جمهور دیوانه آمریکا، پاسخ محکم خواهد داد.

همراه با مقام معظم رهبری، ما نیز منطبق با ایده‌های جهانی جمهوری اسلامی، وظیفه خود می‌دانیم تا یک بار دیگر، سرفصل‌های دشمن‌شناسی را مرور کنیم و با غیرت ملی، پاسخی متین و دندان‌شکن به صهیونیسم و اربابان بی‌کفایت ایشان بدهیم.

به امید برقراری حکومت جهانی حضرت ولی‌الله اعظم از رهگذر حکومت موقر و متین جمهوری اسلامی، تحت بیرق اسلام ناب محمدی، منطبق با فرامین مقام معظم رهبری.

هیات رییسه، استادان، دانشجویان، کارمندان و مجمع بسیج دانشگاه آزاد اسلامی دامغان

اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی دامغان