حماسه ۲۴ خرداد مخالفان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را حیرت زده خواهد کرد

دکتر حسین عباسپو رییس واحد دامغان در مصاحبه با خبرنگار آنا و فرهیختگان :

حماسه ۲۴ خرداد مخالفان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را حیرت زده خواهد کرد
دکتر حسین عباسپور رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان در آستانه برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران در مصابحه ای با خبرنگار فرهیختگان و آنا بیان داشت : شور و شعور انتخاباتی مردم ایران همراه با بصیرتی اسلامی همواره مانند یک الگو پیش روی ملت های جهان بوده است . مردم ایران همواره ثابت کرده اند با اقتدا به رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی در سرنوشت خود و کشور خویش اثرگذار بوده و به حول و قوه الهی بازهم همدلی و وحدت اقوام ایرانی در ایجاد یک حماسه سیاسی را به رخ جوامع غربی خواهند کشید .
رییس واحد دامغان با ذکر این مطلب که حماسه ۲۴ خرداد مخالفان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را حیرت زده خواهد کرد بیان داشت : ملت فهیم جمهوری اسلامی ایران با بصیرتی انقلابی نخواهند گذاشت که افرادی سودجو با دامن زدن به خواسته های پلید استعمارگران دنیا، مسیر خلق حماسه سیاسی را به انحطاط بکشند . وی همچنین تأکید کرد : شرکت پرشور در انتخابات یک وظیفه عمومی است و همگان بایستی با پیش رو نهادن بیانات مقام معظم رهبری و با تعقل و تفکری عمیق ،نسبت به تعیین کاندیدای اصلح مورد نظر خود اقدام نمایند .
دکتر عباسپور در خاتمه به فضای باز سیاسی موجود در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: اسلام مکتب تمام آزادیخواهان جهان است و هیچ چیزی در این مکتب اجباری نیست لذا مسلمانان جهان همواره خود در تعیین سرنوشت خویش اثرگذار بوده اند . جمهوری اسلامی ایران نیز به عنوان الگوی کشورهای مسلمان جهان و مردم غیور ایران به عنوان سمبل آزادیخواهان جهان مطرحند و با بیداری اسلامی و پیروی از آیات و احادیث و ولی فقیه خود در فضای آزاد سیاسی ،تنها رشد و توسعه همه جانبه کشور خویش را جستجو و طلب مینمایند . رییس واحد دامغان از تمامی قشر فرهیخته و دانشگاهی و علی الخصوص جامعه دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی خواست تا با حضور پرشور در این انتخابات مشت محکمی باشند بر دهان یاوه گویان غربی که به دنبال ذلت و شکست این مردم بوده و هستند و ملت ایران نیز همواره اقتدار خود را به آنان ثابت نموده اند.