دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان در مقاطع کارشناسی و کاردانی در ۸۳ رشته گرایش تحصیلی، بدون آزمون دانشجو می پذیرد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان در مقاطع کارشناسی و کاردانی در ۸۳ رشته گرایش تحصیلی، بدون آزمون دانشجو می پذیرد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا در واحد دامغان، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی دامغان با اعلام این خبر گفت:«مجموعه رشته گرایشهای بدون آزمون واحد دامغان برابر با نیاز جامعه ایجاد شده که داوطلبان با قدرت انتخاب بیشتری بتوانند در گرایش تحصیلی مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند».
دکتر نعمت اله نعمتی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد دامغان که در حاشیه مراسم مربوط به همایش هدایت تحصیلی سخن می گفت یادآوری کرد: رشته گرایشهای کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی دامغان با اقبال بیشتری روبرو بوده و ۶ دانشکده مصوب این دانشگاه با تمام ظرفیت در خدمت نسل جوان و پویای جامعه خواهد بود».
نعمتی به بخش مهمی از تجهیزات آموزشی روزآمد و کلاس های هوشمند این واحد نیز اشاره کرد و گفت: داوطلبان می توانند بعد از اعلام مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برای ثبت نام اولیه به سایت  www.azmoon.org مراجعه کرده و پس از دریافت دفترچه راهنما و آشنایی با رشته های گوناگون و متنوع این دانشگاه ثبت نام کنند.
 دکتر نعمتی به میزان ۶۵۰۰۰ مترمربع فضای آموزشی در این واحد نیز اشاره کرد و با اعلام آمادگی در پذیرش دانشجویان گفت: «ثبت¬نام در دوره های بدون آزمون، پس از اعلام باز شدن سایت مربوطه ممکن است و  داوطلبان باید دفترچه راهنما را از سایت مرکز آزمون به آدرس یاد شده دریافت کنند و پس از مطالعه، با آگاهی کامل در مورد رشته گرایش های موجود، ثبت نام کنند.
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد دامغان، دانشجو را سرمایه ی ایجاد فضای آموزشی دانست و گفت: «داوطلبان پس از ثبت نام اولیه در سایت، باید نسبت به ثبت نام نهایی خود به حوزه آموزش دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان مراجعه کنند».
نعمتی با بیان این مطلب که دانشجویان پذیرفته شده ی بدون آزمون، هیچ تفاوتی در میزان شهریه و سایر امور آموزشی و پژوهشی با دانشجویان دیگر نخواهند داشت، گفت: «در واحد دامغان فقط رشته داروسازی در مقطع دکتری حرفه ای از طریق آزمون، پذیرش دانشجو دارد و ثبت نام بدون آزمون در تمامی رشته گرایش ها، جز داروسازی ممکن است.
وی یادآور شد: «مدارک ثبت‌نام نهایی و دیگر اطلاعات لازم در سایت دانشگاه به    نشانی  www.damghaniau.ac.ir درج‌شده است».