دریافت تسهیلات در همه مقاطع تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان

دریافت تسهیلات در همه  مقاطع
دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان و مدیریت شعب استان سمنان در حوزه ی دامغان و شاهرود، تفاهم نامه اعطاء وام تحصیلی امضا کردند.
دکتر حسین عباسپور سرپرست واحد دامغان با اعلام خبر فوق گفت: «در آستانه ی سال جدید تحصیلی و به منظور کاهش مشکلات دانشجویان در تامین شهریه،  تفاهم نامه ای بین واحد و مدیریت شعب بانک ملی در شهرستان های دامغان و شاهرود منعقد گردید که به موجب آن دانشجویان واحد دامغان بویژه ورودی های سال جدید تحصیلی می توانند تابع شرایط بانک تا مبلغ معادل نیمی از شهریه دوران تحصیل خود را در قالب تسهیلات از بانک ملی شعبه ی دانشگاه آزاد اسلامی دامغان به کد ۲۵۶۷ دریافت نمایند».
سرپرست واحد دامغان با اعلام اینکه طی سال جاری تحصیلی افزایش شهریه نداریم گفت:« از تلاش¬های واحد دامغان در حوزه مالی و اداری آن است که با همکاری بانک و موسسات مالی و اعتباری شرایط تامین شهریه دانشجویان تسهیل گردد بنابراین از محل تفاهم نامه یاد شده دانشجویان مقطع کاردانی تا مبغ ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال، در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به ترتیب تا مبلغ ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ و ۸۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال و دانشجویان دکتری تخصصی با تامین مستندات تا مبلغ ۳۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال در قالب تسهیلات تحصیلی بانک ملی دریافت خواهند کرد».
دکتر عباسپور از همراهی صفایی مدیر شعب بانک ملی در حوزه دامغان و شاهرود قدردانی کرد و اجرا مفاد تفاهم نامه را در راستای همکاری های دو جانبه بانک و دانشگاه موجب کارگشایی در مسیر تحصیل دانشجویان اعلام کرد.
دانشجویان واحد دامغان از آغاز سال تحصیلی جدید می توانند با دریافت معرفی نامه از واحد، به بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد اسلامی دامغان مراجعه کنند و نیز به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق تلفن به شماره ۰۲۳۳۵۲۲۵۰۵۵ اطلاعات لازم را کسب کنند.