در ایام نوروز ۹۸ صورت گرفت؛

دانشگاه آزاد اسلامی دامغان میزبان هزار و ۶۰۰ میهمان نوروزی

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان گفت: این واحد دانشگاهی در ایام نوروز میزبان هزار و ۶۰۰ نفر از مسافران نوروزی بود.

سیدحمید هاشمی‌مقدم در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در دامغان با تشریح وضعیت اسکان نوروزی این واحد دانشگاهی اظهار کرد: واحد دامغان در اجرای بخشنامه اسکان نوروزی تلاش کرد تا با جلب رضایت همکاران دانشگاهی در بهترین شرایط، میزبان خوبی برای اهالی دانش و پژوهش در بزرگ‌ترین دانشگاه حضوری جهان باشد.

وی با قدردانی از همکارانی که واحد دامغان را برای اسکان نوروزی انتخاب کردند، گفت: بیش از ۳۰۰ خانواده در خوابگاه‌های سوئیتی با سرویس مستقل و کیفیت مطلوب و مجهز پذیرایی شدند و تعداد ۹۵ خانواده نیز در محل هتل دانش دانشگاه، پذیرش و پذیرایی شدند که در مجموع میزبان بیش از هزار و ۶۰۰ نفر بودیم که به شکل میانگین حدود ۱۲ ساعت در جایگاه‌های اقامتی واحد دامغان حضور داشتند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان افزود: تعدادی از همکاران نیز بنابر اطلاع‌رسانی قبل از تعطیلات، دامغان را به‌عنوان یکی از مقاصد گردشگری انتخاب کرده بودند که با راهنمایی همکاران دانشگاهی از فضاهای دیدنی دامغان به‌ویژه بازار سرپوشیده، مسجد تاریخانه، حصار، امامزادگان، پیرعلمدار، قلعه مهرنگار و گردکوه بازمانده از عهد اسماعیلیه و مجموعه تفریحی سیاحتی چشمه‌علی دامغان دیدن کردند.

هاشمی‌مقدم با قدردانی از همکاران مجری طرح اسکان نوروزی در واحد دامغان افزود: بنابر توصیه سرپرست واحد دانشگاهی، تلاش کردیم در بهترین شرایط پذیرای همکاران باشیم؛ بنابراین با تأمین خوابگاه سوئیتی و هتل دانش، سعی کردیم اسکان نوروزی واحد دامغان در ذهن همکاران از جای جای ایران عزیز ماندگار شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان نیز با قدردانی از همکارانی که در این واحد اقامت موقت داشتند به آنا گفت: با تأمین اطلاعات گردشگری دامغان با پیشینه ۷ هزار ساله و اقلیم متنوع از دامنه البرز در شمال تا پهنه کویر مرکزی در جنوب دامغان، تلاش کردیم به فرصت اقامت همکاران در دامغان بیفزاییم؛ بنابراین با اطلاع‌رسانی در قالب دعوت عمومی سرپرست واحد دامغان و درج در خبرگزاری آنا و شبکه‌های مجازی از همکاران خواستیم دامغان را به‌عنوان یکی از مقصدهای گردشگری انتخاب کنند که این اتفاق، جمعیت همکاران در واحد دامغان را به بیش از ۴۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داد و در هفته جاری بنابر رسم سنواتی با همکاران مقیم در دامغان تماس خواهیم گرفت و علاوه‌ بر تشکر، مجموعه پیشنهادها، انتقادهای احتمالی و حتی قدرشناسی‌ها را در قالب گزارش به هیئت رئیسه واحد اعلام خواهیم کرد.

سیدرضا جزءمومنی افزود: با ارزیابی انجام شده در گزارش جامع روابط عمومی، امیدواریم در سال‌های آینده میزبان جمعیت بیشتری از همکاران عزیز باشیم که دامغان را به‌عنوان مقصد گردشگری انتخاب خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: بنابر دستور سرپرست واحد دامغان، همزمان با وضعیت نامناسب آب و هوایی، اطلاعیه‌ای از سوی اداره روابط عمومی واحد دامغان صادر شد که طی سه شب پذیرای بیش از ۳۰۰ همکار و مسافر درراه‌مانده بودیم که به شکل رایگان در فضاهای جمعی واحد دامغان اسکان داشتند.