در نخستین مرحله صورت گرفت؛

ارسال محموله ۲۰۰میلیون ریالی دانشگاه آزاد اسلامی دامغان به گلستان

نخستین محموله از کمک‌های غیرنقدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان به ارزش تقریبی ۲۰۰ میلیون ریال به مناطق سیل‌زده آق‌قلا در استان گلستان ارسال شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از دامغان، روز گذشته نخستین محموله از کمک‌های غیرنقدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان به ارزش تقریبی ۲۰۰ میلیون ریال در قالب پکیج ۱۰۰ نفره شامل پتو، قند، چای، روغن، موکت، ماکارونی، تن ماهی، کنسرو لوبیا و بادمجان، بسته‌های بهداشتی،  کیک و آب معدنی به همراه ۲۰ دستگاه اجاق گاز به مناطق سیل‌زده آق‌قلا در استان گلستان ارسال شد.

همکاران دانشگاهی در واحد دامغان به تولیت بسیج الغدیر دانشگاه با اهدای بخشی از حقوق خود این مجموعه را تهیه و محمد دهقان فرمانده بسیج الغدیر به همراه دو تن ار همکاران، این محموله را مستقیماً در یکی از روستاهای دورافتاده آق‌قلا به هموطنان سیل‌زده تقدیم کردند.

نعمت‌الله نعمتی سرپرست واحد دامغان با قدردانی از همت همکاران خود در گفتگو با آنا اظهار کرد: کمک به هموطنان سیل‌زده از عمده وظایف ملی ملت بزرگ ایران است؛ بنابراین، دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان به همت کارکنان و استادان خود تلاش کرد در این همایش ملی ایثار نقش داشته باشد.

نعمتی افزود: تلاش خواهیم کرد بخش دیگری از کمک‌های همکاران را در قالب محموله دوم نیز به‌زودی به مناطق سیل‌زده به‌ویژه در روستاهایی که بیشتر آسیب دیده‌اند، ارسال کنیم.