دفاتر مشاوره و هدایت تحصیلی واحد دامغان، پاسخگوی داوطلبان تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی

دفاتر مشاوره و هدایت تحصیلی واحد دامغان، پاسخگوی داوطلبان تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی
با شروع ثبت نام بدون آزمون در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی، ارائه خدمات مشاوره و هدایت تحصیلی در واحد دامغان آغاز شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا در دامغان، در این مرکز با حضور مشاوران خبره و مجرب، تلاش شده، دانش آموزان دامغانی در همه زیرگروه های آموزشی، علوم ریاضی، علوم تجربی و علوم انسانی با رشته گرایش های مصوب در شش دانشکده ی مستقل واحد دامغان آشنا شوند.
طبق تفاهم منعقده با اداره آموزش و پرورش شهرستان دامغان و به دنبال برگزاری همایش هدایت تحصیلی، دانشکده های علوم فنی و مهندسی،حقوق،علوم پایه،علوم زیستی و داروسازی با حضور تمام وقت کارشناسان، در سه روز متوالی آماده ی بازدید دانش آموزان و والدین ایشان هستند.
مراجعین می توانند از فضاهای آموزشی، پژوهشی و رفاهی و خدماتی واحد دامغان و بویژه آزمایشگاه  و کارگاه های مدرن و مجهز بازدید کنند.
بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌ شده، مراکز مشاوره و هدایت تحصیلی شماره یک در دانشکده فنی مهندسی و شماره ۲ در دانشکده حقوق واحد دامغان آمادگی کامل برای ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی ورود به دانشگاه را در زمینه انتخاب رشته، تکمیل پرسشنامه‌های مربوط و راهنمایی در زمینه انتخاب رشته مناسب را از طریق حضور کارشناسان فراهم کرده است.
روابط عمومی واحد دامغان از راه اندازی مرکز ثبت نام و انتخاب واحد در سطح شهر دامغان در چند روز آینده نیز خبر داد تا داوطلبان در کمترین زمان ممکن و بدون مراجعه به واحد بتوانند ثبت نام کنند.