دهم اسفند ماه زمان اعلام پذیرفته شدگان بدون آزمون کارشناسی ارشد

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج پذیرش فارغ التحصیلان ممتاز دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد نیمسال دوم سال ۹۲-۹۱  و رتبه‌های اول و دوم با آزمون کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی فردا پنجشنبه ۱۰ اسفندماه اعلام می‌شود.
ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با اعلام این خبر گفت: نتایج پذیرش فارغ التحصیلان ممتاز مقطع کارشناسی نیمـسال دوم سال ۹۲-۹۱ که در بدون آزمون مقطع کارشناسـی ارشد ناپیوسته ثبت نام کرده اند و فارغ التحصیلان ممتاز رتبه های اول و دوم کارشناسی ارشد با آزمون ۹۱، فردا پنجشنبه ۱۰ اسفندماه اعلام می شود. متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.com از نتیجه خود اطلاع کسب کنند.
رئیس مرکز آزمون در ادامه درخصوص نحوه پذیرش ممتازین بدون آزمون ارشد گفت: نحوه پذیرش فارغ التحصیلان ممتاز بدین گونه است که ابتدا این دسته از داوطلبان در رشته های انتخابی بیست گانه و در واحد محل فراغت از تحصیل خود بررسی و ارزشیابی می شوند و سپس در صورت عدم پذیرش رشته/محل های بیست گانه ملاک عمل قرار می گیرند .
اقبالی در ادامه افزود: پذیرفته شدگان ممتاز دوره بدون آزمون و رتبه های اول و دوم با آزمون ارشد می توانند در روز شنبه ۱۲ اسفند به واحدهای پذیرفته شده مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
اقبالی در ادامه تأکید کرد: پذیرفته شدگان باید به هنگام مراجعه به واحدهای پذیرفته شده مدارکی شامل: اصل مدرک کارشناسی یا گواهی موقت، اصل شناسنامه و دو برگ تصویر خوانا از تمام صفحات، اصل و یک برگ تصویر کارت ملی، شش قطعه عکس ۴ × 3 تمام رخ (برای برادران مشمول ۱۲ قطعه)، را به همراه داشته باشند.
اقبالی در پایان گفت: اگر داوطلـبی با سؤالاتی مـواجه شـد، می توانند سؤال خود را از طریق www.pubr-azmoon.com مطرح یا به آدرس الکترونیکی porsesh@azmoon.net  ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند.