دکتر طهماسب کاظمی از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان بازدید کرد

مشاور و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها دانشگاه آزاد اسلامی از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با حضور دکتر بهروز طهماسب کاظمی مشاور و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها دانشگاه آزاد اسلامی، در واحد سمنان برپا شد.

در این نمایشگاه که با هدف ترغیب استادان و دانشجویان به نوآوری و افزایش کیفیت محصولات برای رقابت با تولیدات مشابه خارجی در راستای تحقق اهداف دانشگاه برپاشد، محصولاتی از واحدهای دانشگاهی سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار به نمایش گذاشته شد.

اعضای هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان، مسئولان ارشد استان و شهرستان سمنان از این نمایشگاه بازدید کردند و در جریان آخرین فعالیت ها، اقدامات علمی، پژوهشی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان قرار گرفتند.

همچنین دکتر بابک نگاهداری رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه که در سفر به استان سمنان دکتر طهماسب کاظمی را همراهی می کرد، از آزمایشگاه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان و امکانات، تجهیزات و دستاوردهای پژوهشی واحدهای دانشگاهی دامغان و گرمسار بازدید کرد.