Skip to content

رئیس اندیشکده یقین عنوان کرد:

رئیس اندیشکده یقین عنوان کرد:

حضور متعالی مردم، رمز ورود به ۴۰سالگی انقلاب

رئیس اندیشکده یقین، رمز ورود به ۴۰سالگی انقلاب را حضور متعالی مردم به‌عنوان حامیان نظام ارزشی جمهوری اسلامی معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از دامغان، حسن عباسی در همایش سیاسی با عنوان دکترین اقتصادی انقلاب اسلامی در دهه پنجم به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان از ریشه‌های انقلاب اسلامی به شهادت تاریخ انبیا و اولیا سخن گفت و رمز ورود در ۴۰سالگی انقلاب را حضور متعالی مردم به‌عنوان حامیان این نظام ارزشی معرفی کرد.

وی گفت: هیچ یک از ائمه اطهار و اولیای الهی در دوره حکومتی خود،  یاران وفادار و معتقد به اندازه عهد معاصر نداشتند.

عباسی با گذر از صفحات تاریخ، منطبق با موضوع جلسه به مباحث اقتصادی و توصیه‌های مؤکد مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: دشمنی آمریکا را همواره شاهد بوده‌ایم و تردیدی نیست که دشمن، منافع خود را در این نقطه شناسایی کرده و با تحقیر سیاسی از جمعیت همسایگان بی‌خرد جمهوری اسلامی، غارت می‌کند.

رئیس اندیشکده یقین با تحلیل آماری و اشارات مستند، یکی از شرایط موفقیت انقلاب در جهان معاصر را حرکت با محوریت ولایت معرفی کرد و گفت: اندیشه رهبری، منطبق با توصیه‌های معظم له در سال‌های اخیر با  محوریت اقتصاد پویا، می‌تواند راهگشا مشکلات ملی باشد.

عباسی در این جلسه که با اقبال مخاطبان همراه بود به تعدادی از پرسش‌های مخاطبان پاسخ گفت.

همایش سیاسی دکترین اقتصادی انقلاب اسلامی در دهه پنجم به همت تشکل سیاسی موج نیکان و با همکاری بسیج کارکنان الغدیر در محل تالار خوارزمی به میزبانی واحد دامغان برگزار شد.

Scroll To Top