Skip to content

رئیس دانشگاه آزاد دامغان:

حمایت از مردم فلسطین آرمان جهانی برای آزادیخواهان جهان است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان در راهپیمایی روز قدس گفت: حمایت از مردم فلسطین یک آرمان جهانی برای آزادیخواهان جهان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از دامغان، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان امروز همراه با سیل مشتاقان حضور در راهپیمایی روز قدس و همگام با روزه‌داران خداجو، در مراسم راهپیمایی روز قدس حاضر شدند و هم‌صدا با سیل جمعیت از مردم مظلوم فلسطین اعلام حمایت کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان در حاشیه این مراسم به آنا گفت: روز قدس یادگار حضرت امام راحل در بزرگداشت فلسفه حمایت از مظلومان جهان  است  که باید مورد توجه جهانیان باشد، زیرا اسلام دین دفاع از آرمان‌های رهایی‌بخش است و امام راحل با ابتکار جهانی خود، پرچم مبارزه با نظام سلطه‌ در جهان معاصر را به اهتزاز درآوردند و امروز پس از سال‌ها، این رایت سربلندی به دستان مقام معظم رهبری برافراشته شده است و صهیونیسم همزمان با روز قدس، خطر از سوی آزادگان جهان را  احساس می‌کند.

نعمت‌الله نعمتی افزود: همراه با همکاران دانشگاهی در صف روزه‌داران خداجوی دامغانی، فریادگر حمایت از قدس و فلسطین و سایر مظلومان جهان اسلام شده‌ایم تا به فضل خدا، شاهد رهایی مردمان مظلوم و شیعیان گرفتار در بند ستمگران و سلطه‌گران جهانی باشیم.

وی به مظلومیت مسلمین اشاره کرد و یادآور شد: حمایت از مردم فلسطین یک آرمان جهانی برای آزادیخواهان جهان است که پس از سال‌ها این ابتکار حضرت امام(ره)، حوزه جغرافیای جهانی در پاسداشت حق مظلوم را توسعه داده است.

سرپرست واحد دامغان از پیوند شوم اسرائیل، آمریکا و مزدوران سرخورده آنها در منطقه بویژه حکومت متزلزل آل‌سعود گفت و اظهار کرد: فتنه‌ها و آشوب‌های جهان معاصر به‌ویژه در ممالک اسلامی، ریشه در تفکر شوم صهیونیسم دارد و جهانیان باید بدانند که اگر اسرائیل بنا به قواعد جهانی محکوم شود و برابر با دیدگاه‌های مقام معظم رهبری از صفحه سیاسی جهان محو شود بی‌گمان جهان روی آرامش و  صلح جهانی را تجربه خواهد کرد.

به گزارش آنا، راهپیمایی روز قدس در دامغان در آخرین جمعه رمضان و از میدان شهدا به مقصد مصلی برگزار شد و حاضران در فریضه جمعه نیز با اعلام برائت از صهیونیسم و استکبار جهانی، فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

Scroll To Top