رویایی مدیر کل بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی در بازدید از واحد دامغان :

رویایی مدیر کل بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی در بازدید از واحد دامغان :

دانشگاه آزاد اسلامی ثمره جاوید از شجره طیبه ای است که به عنایت امام راحل (ره) غرس شد

مدیر کل بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی از زیرساخت های آموزشی و پژوهشی واحد دامغان بازدید کرد و در گفتگو ویژه با خبرنگار آنا و فرهیختگان در این واحد دانشگاهی ، ضمن ابراز خوشنودی از توسعه اصولی واحد دامغان در زمینه های متعدد دانشگاهی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی ثمره جاوید از شجره طیبه ای است که به عنایت امام راحل (ره) غرس شد و با فراگیر شدن علم در وسعت تمام ایران اسلامی ، مردم عزیز و فرهنگ محور را صاحب تخصص  های علمی نمود و دانشمندان جوان و پویا به تبیین و تفسیر کلام رسول اعظم (ص) پرداختند که مردانی از سرزمین پارس علم را اگر چه در ثریا باشد نیز خواهند آموخت .

رویایی در پاسخ به پرسش خبرنگار فرهیختگان در تبیین و تشریح وظایف اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات گفت :

عمده تلاش اداره کل بازرسی در زمینه پیگیری و حمایت از اجرا بخشنامه ها و کنترل و نظارت بر حسن اجرا مقررات سازمانی و ارزیابی عملکرد واحدها و مراکز آموزشی است تا دانشجویان و اهالی دانشگاه در محیطی آرام به تحصیل علم و ادب بپردازند .

وی همچنین ضمن تأکید بر ارتقای موثر نظارت بر کیفیت آموزشی و پژوهشی ، علمی شدن بازرسی در دانشگاه را مهمترین هدف در حوزه نظارت اداره کل بازرسی برشمرد که در این خصوص در دو بخش آموزش و نظارت متمرکز است .

مدیر کل بازرسی، رسیدگی به شکایات مطروحه را از ضرورت های یک سازمان پویا قلمداد کرد و یادآور شد : این اداره کل از طریق نشانی های الکترونیکی، پستی و تلفنی خود را متعهد به پیگیری  منتهی به حل مشکلات می داند .

رویایی واحد دامغان را در تامین زیرساخت های آموزشی و پژوهشی سرآمد خواند و اعلام کرد : فضاهای آموزشی و رفاهی در کنار آزمایشگاه های مجهز و تنوع رشته گرایش های متعدد در مقاطع کاردانی تا دکتری تخصصی در واحد دامغان ، حکایت از تامین شرایط مطلوب و برنامه ریزی جهت دستیابی به اهداف بلند مدت در این واحد دارد .