رییس واحد دامغان : حماسه ۹ دی تجلی پیوند و وحدت ناگسستنی مردم و ولایت فقیه است .

رییس واحد دامغان :

حماسه ۹ دی تجلی پیوند و وحدت ناگسستنی مردم و ولایت فقیه است .
دکتر حسین عباسپور رییس واحد دامغان در حاشیه مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی که اعضای هیئت رییسه و کارکنان این واحد دانشگاهی در آن شرکت داشتند طی مصاحبه ای با خبرنگار خبرگزاری آنا بیان کرد : حماسه پرشور ۹ دی مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بود و مردم ولایت مدار ایران این روز را به یکی از ماندگارترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی" روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" تبدیل کردند . قدرت اتحاد و انسجام مردم ایران به حدی است که در این روز  نشان دادند با اینکه بیش از ۳۵ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی میگذرد همچنان فراتر از گذشته در راه دفاع از آرمانهای امام و رهبری با بصیرتی مثال زدنی از پا ننشسته اند.
رییس واحد دامغان همچنین با تأکید بر بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند"من دست قدرت الهى را در پشت این قضایا دیدم" گفت : حضور با بصیرت مردم که همواره حامی و یاریگر نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام ولایت بوده اند جز با بهره گیری از مکتب عاشورا و امام حسین (ع) میسر نمی شد . بصیرت و دشمن شناسی ملت انقلابی ایران به حدی است که در حماسه ۹ دی زیباترین جلوه های بصیرت انقلابی مردم ایران در معرض دید همگان قرار گرفت .  شور و خروش مردمی که به باروهای دینی شان توهین گردید یادآور حماسه و مبارزات ملت بصیر ایران در پیروزی انقلاب اسلامی بود .
عضو هیأت امنای استان سمنان تأکید کرد: حضور ملت شهید پرور ایران در راه پیمایی بزرگ ۹ دی نشان داد که مردم فراتر از همیشه عمل کردند و با بصریت دینی و سیاسی، توطئه ها و نقشه های استکبار جهانی را نقش بر آب نمودندو بی گمان حرکت خودجوش مرم ایران در ادامه را اباعبدالله الحسین(ع) بود.
دکتر عباسپور در خاتمه صحبتهای خود اعلام کرد: اهالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان نیز همگام با سایر ارگانها و واحدهای دانشگاهی با حضور در این مراسم باشکوه ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدای انقلاب اسلامی ثابت کردند که همواره با بصیرتی انقلابی پشتیبان ولایت فقیه و ارزشهای انقلابشان هستند.