سرپرست دانشگاه آزاد دامغان:

سومین همایش ملی علوم زیستی در دانشگاه آزاد دامغان برگزار می‌شود

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان گفت: سومین همایش ملی علوم زیستی با حضور محققان برجسته بیولوژی ایران در واحد دامغان برگزار می‌شود.

نعمت‌الله نعمتی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در دامغان، با اعلام اینکه سومین همایش ملی علوم زیستی با حضور محققان برجسته بیولوژی ایران در واحد دامغان برگزار می‌شود، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان به‌دنبال اجرای سلسله همایش‌های علمی در پانزدهم و شانزدهم اسفند ۱۳۹۷ سومین همایش ملی علوم زیستی را با حضور محققان و چهره‌های شاخص علوم زیستی ایران در محل تالار خوارزمی این واحد دانشگاهی برگزار می‌کند.

وی محورهای همایش را در زمینه علوم زیست‌شناسی گیاهی، جانوری، سلولی و مولکولی، میکروبیولوژی، علوم آزمایشگاهی، ژنتیک، بیوتکنولوژی، بیوفیزیک، بیوشیمی، بیوانفورماتیک، بیولوژی دریا، محیط زیست، حیات وحش، بهداشت محیط، اکوتوریسم، فارماکولوژی و علوم کشاورزی اعلام کرد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان افزود: تاکنون بیش از ۱۰۰ مقاله علمی به دبیرخانه همایش ارسال شده و بیش از ۲۰ دانشگاه معتبر کشور، مراکز تحقیقاتی، انجمن‌های علمی نظیر انجمن زیست‌شناسی ایران، انجمن ژنتیک، انجمن ایمنی زیستی و … با این همایش همکاری کرده‌اند.

رئیس شورای تخصصی پژوهش و فناوری استان سمنان یادآور شد: همایش مذکور از پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نیز مجوز دارد و علاقه‌مندان به حضور در این همایش و زمینه‌های تحقیقاتی آن می‌توانند از طریق سایت همایش به نشانی  ncbs۳.damghaniau.ac.ir:۸۱ مقالات خود را حداکثر تا ۱۰ اسفند ارسال کنند.

نعمتی اظهار کرد: محققانی که به حضور در کارگاه‌های آموزشی مشاوره ژنتیک و RAPD-PCR تمایل دارند، می‌توانند روز پنج‌شنبه ۱۶ اسفند در این کارگاه‌های آموزشی حاضر شوند.