فرماندار دامغان :دانشگاه آزاد اسلامی دامغان مایه مباهات وآبروی شهر دامغان است

فرماندار دامغان :

دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان مایه مباهات و آبروی شهر دامغان است
شورای گسترش استان سمنان با حضور دکتر مظفری رییس منطقه ده دانشگاه آزاد اسلامی ، دکتر همتیان دبیر منطقه و مسئولین واحدهای دانشگاهی منطقه ده دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد دامغان برگزار شد .
در این جلسه برنامه­های راهبردی آموزشی و جذب رشته های تخصصی در قالب تیم­های تخصصی پیگیری شد و همچنین پرونده های مربوط به تصویب رشته ها در سطح استان سمنان با توجه به مدارک موجود بررسی و مورد تبادل نظر و موافقت شورا قرار گرفت. دکتر مظفری رییس منطقه ده دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه برگزاری این جلسه با مهندس علی آبادی فرماندار دامغان دیدار و گفتگو کرد . در این دیدار فرماندار دامغان ضمن خیر مقدم به رییس منطقه ده دانشگاه آزاد اسلامی از تلاشهای بی وقفه ایشان و همکارانشان در سطح منطقه ده دانشگاه آزاداسلامی که در راستای اعتلای سطح فرهنگ و دانش این مرزو بوم تلاش می نمایند تقدیر و تشکر کرد . مهندس علی آبادی در ادامه اظهارداشت : تنها دانشگاه ها هستند که می­توانند به لحاظ گسترش فرهنگ و ارتقاء سطوح مختلف شهری و علی الخصوص سطح دانش و فن آوری شهرها کمک نمایند و  لذا دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان از این حیث مایه مباهات ، افتخار و آبروی شهر دامغان است .
وی در ادامه بیان داشت : پس از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ، دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان مولود انقلاب توانسته است خود را به عنوان یک از بزرگترین دانشگاه های حضوری جهان مطرح کند که این امر جای بسی تأمل بوده و در خور تحسین است . بنده فکر نمی کنم که در جهان دانشگاهی با این وسعت و سطح خدمات سراغ داشته باشیم . دانشگاه آزاد اسلامی از نظر کمی و کیفی با دانشگاه های بزرگ دنیا رقابت می کند و توانسته است خود را در  تولید علم  و فن آوری های جدید در سطوح بین المللی مطرح نماید .
فرماندار دامغان در خصوص دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان نیز بیان داشت : طی سالهای اخیر توسعه کمی و کیفی مناسبی را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان شاهد بودیم که بایستی از زحمات دکتر عباسپور رییس این واحد و همکارانشان تشکر نمایم . در بحث خدمات دانشجویی ، جذب اساتید و تصویب رشته ها ، تأمین فضاهای آموزشی و رفاهی دانشجویان و اساتید نیز فعالیت­های متنوعی صورت گرفته است که این واحد را به عنوان یکی از برترین واحدهای کشور مطرح نموده است .
مهندس علی آبادی در خاتمه صحبتهای خود گفت : واحد دامغان به لحاظ جغرافیایی موقعیت استراتژیکی دارد و لذا با توجه به زیرساختهای رفاهی و خدماتی موجود این قابلیت را دارد که مرکز رفاهی و خدماتی مناسبی دراین واحد ایجاد شود .
در ادامه این نشست دکتر مظفری رییس منطقه ده دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تشکر از فرماندار دامغان به لحاظ تعاملات مناسب با دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان و مسئولین این واحد دانشگاهی بیان داشت : این تعاملات بین مسئولین شهرستان دامغان و دانشگاه آزاد اسلامی بسیار بی نظر است که مایه بسی مباهات است. این نکته نیز درخور اعتنا است که مسئولین شهرستان دامغان و علی الخصوص فرماندار دامغان این واحد دانشگاهی را عضوی جدا و مجزا از سایر ارگانهای شهرستان نمی دانند و نگاهی ویژه در بین دستگاه های اجرایی به این حوزه و بخش آموزش عالی دارند . دکتر مظفری رییس واحد دامغان را بسیار پرتلاش دانست و افزود: ایشان در مدت حضورشان در این واحد دانشگاهی خدماتی ارزنده را ارائه نموده اند که ارتقای کمی و کیفی این واحد دانشگاهی در بحث آموزشی ، پژوهشی و خدمات دانشجویی و رفاهی از مهمترین این دستاوردهاست.