Skip to content

نعمتی:

باور متعالی دانشگاه آزاد اسلامی دامغان کارآفرینی و رونق تولید است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان گفت: دانشگاه کارآفرین، رونق تولید و همراهی محققان و صاحبان صنعت باور متعالی این واحد دانشگاهی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از دامغان، برنامه زنده زیر باران کاری از شبکه استانی صدا و سیمای استان سمنان با محوریت شعار سال و تدارک زمینه‌های ارتباط بین دانشگاه و صنعت در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان تهیه و پخش شد.

در این برنامه با تهیه‌کنندگی عمار خطی در چهار شب متوالی از روزهای پایانی رمضان، بخشی از ظرفیت‌ها، قابلیت‌ها و توانمندی‌های نیروی انسانی و تجهیزاتی و فضاهای آموزشی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان در قاب تلویزیون استان سمنان نشست.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان، محور برنامه‌ها را رونق تولید اعلام کرد و گفت: این واحد دانشگاهی به میزانی از رشد و باروری رسیده که علاوه بر زمینه‌های معمول آموزشی و پژوهشی، می‌تواند به عنوان یک دانشگاه کارآفرین و مهارت‌محور مطرح باشد و با توجه به همین توانایی‌های ذاتی و اکتسابی، تلاش کردیم در چهار شب با محوریت دانشکده داروسازی و مرکز رشد علوم دارویی، دانشکده کشاورزی و علوم پایه و مرکز مطالعات پسته، دانشکده فنی و مهندسی و باشگاه پژوهشگران جوان و بالاخره دانشکده حقوق و زمینه‌های تجارت جهانی در خدمت مردم خوب استان سمنان و البته مردم شریف دامغان باشیم.

نعمت‌الله نعمتی اضافه کرد: برنامه زیر باران فرصتی را مهیا کرد تا از ایده‌های نوین جوانان دانشجو و دانش‌آموخته بگوییم و به حضور استادان و همکاران علمی و تلاش و پویایی این گروه، مباهات کنیم؛ همچنین در این برنامه سعی کردیم بخش مختصری از داشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان که سرمایه مردمی است را به نمایش بگذاریم و از همه مهم‌تر اینکه با حضور صاحبان صنایع و مسئولان مرتبط با تولید و رونق اقتصادی همراه شویم و در عملیاتی‌کردن منویات مقام معظم رهبری وابسته به شعار سال جاری در خدمت تولید پایدار باشیم.

وی با قدرشناسی از دست‌اندرکاران برنامه زیر باران یادآور شد: دانشگاه کارآفرین، رونق تولید و همراهی محققان و صاحبان صنعت باور متعالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان است و تلاش ما بر این است تا با پشتیبانی مرکز Scd قدرت مهارتی دانشجویان را تقویت کنیم تا دانش‌آموخته دانشگاه آوزاد اسلامی واحد دامغان بتواند بدون دغدغه پس از تحصیل در بازار کار و سرمایه جذب شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان نیز با قدردانی از صدا و سیمای مرکز سمنان، مدیرکل، معاونت سیما، تهیه‌کننده و کارگردانان مدیر تولید و مجری زیرباران بیان کرد: زیرباران با ذات لطیف خود عامل ارتباط قوی بین دانشگاه و صنعت شد و دستان سترگ این دو موهبت خدایی در سال رونق تولید همدیگر را لمس کردند که می‌تواند نقطه عطف در پیوستگی و وابستگی اصولی بین دانشگاه و صنعت باشد.

سیدرضا جزءمومنی تأکید کرد: زیر باران عامل همدلی دانشگاه و صنعت با تدبیر صدا و سیمای استان سمنان شد و خدا را شاکریم که حاصل این تلاش تلویزیونی موجب شد تا محققان، صاحبان ایده‌های خلاق، دانشجویان موفق، دانش‌آموختگان مجرب، ورزش‌کاران و قهرمانان ملی و بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان اگرچه در اندازه‌ای مختصر معرفی شوند.

Scroll To Top