نوزدهمین دوره مسابقات شفاهی قرآن و عترت منطقه ده دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی دامغان

برگزاری نوزدهمین دوره مسابقات شفاهی قرآن و عترت منطقه ده دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد دامغان
نوزدهمین دوره مسابقات قرآن عترت شفاهی ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان منطقه ده دانشگاه آزاد اسلامی (استان سمنان) در دو بخش برادران و خواهران به میزبانی واحد دامغان انجام شد .
این دوره از مسابقات طی یک روز و در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در دو حوزه­ی مسجدالغدیر و تالار خوارزمی  برگزار شد که ۱۰۰ نفر از برادران و خواهران با قرائت آیات دلنشین حق، در فضایی روحانی پیرامون بخشهای قرائت ترتیل، تحقیق ، حفظ ۵و۱۰و۲۰و۳۰ جزء ۳۰ با یکدیگر به رقابت پرداختند .
در پایان پس از داوری داوران ملی قرآن و عترت ، در قسمت  اساتید (خواهران) ،خانم صدیقه خراسانی در بخش قرائت ترتیل از واحد دامغان مقام اول را کسب کرد . همچنین در بخش اساتید (برادران) ، آقایان روح الله فراتی از واحد دامغان ، محمد رضا تجلی  از واحد سمنان ، سجاد واعظی از واحد دامغان و حسین جلالی از واحد شاهرود به ترتیب در بخشهای قرائت (ترتیل)، قرائت (تحقیق)، حفظ کل و حفظ ۲۰ جزء به مقام اول دست یافتند .
در قسمت منتخبان دانشجویی برادران ، آقایان : محمد مهدی وفایی نژاد از واحد شاهرود ، اسلام بی غم از واحد دامغان به ترتیب در بخش قرائت ترتیل و قرائت تحقیق مقام اول را کسب نمودند و در بخش خواهران نیز خانمها : ام البنین کهساری و فاطمه نادعلیزاده از واحد دامغان در بخشهای قرائت ترتیل و قرائت تحقیق مقام اول را از آن خود کردند.
در بخش حفظ ۵ جزء قسمت دانشجویی ، حسین مطواعی از واحد دامغان و مهری رضوانی از واحد شاهرود و در حفظ ۱۰ جزء سعید حکیمی از واحد شاهرود و محمد باقر فروغی از واحد دامغان به مقام اول دست یافتند .
منتخبین کارکنان واحدهای استان سمنان نیز در بخش قرائت ترتیل محمدرضا بخشعلی و مریم السادات ترابی به ترتیب از واحدهای شاهرود و سمنان و در بخش قرائت تحقیق محمدرضا محمود آبادی و فاطمه مومنی از واحد سمنان به مقام اول دست یافتند.