Skip to content

هیات رئیسه و جمعی از بسیجیان واحد دامغان در بیانیه‌ای مطرح کردند:

هیات رئیسه و جمعی از بسیجیان واحد دامغان در بیانیه‌ای مطرح کردند:

الزام قطع همکاری استاد هتاک به ساحت نبوی، پاسداشت جایگاه دانش و دانشگاه است

بیانیه دامغان
 

هیات رئیسه و جمعی از استادان و دانشجویان بسیجی واحد دامغان در بیانیه‌ای با حمایت از حُسن درایت رئیس هیات امنا و هیات موسس دانشگاه، صدور دستور تاریخی در الزام به قطع همکاری استاد هتاک به ساحت نبوی را به منزله‌ پاسداشت جایگاه دانش و دانشگاه دانستند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، متن بیانیه هیات رئیسه و جمعی از استادان و دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان به شرح زیر است:

انقلاب اسلامی ره‌آورد تفکر ریشه‌دار شیعی در ازمنه تاریخی بوده و سرسلسله آن به فضل خدا، ائمه الهی و اولیای متعالی با زعامت امام راحل(ره) و در پی به سیادت و هدایت حضرت مقام معظم رهبری بوده که با تکیه به ساختار دینی در توسعه دانش بنا به فرموده رسول مهر در دانش‌پذیری از گاهواره تا گور و مجازا در تمام فرصت حیات جلوه‌گر است.

انقلاب اسلامی ریشه در اعتقادات دینی داشته و دانشگاه آزاد اسلامی سوغات برجسته انقلاب است که در آغازین روزهای به ثمر نشستن انقلاب در باغ آرزوهای ایرانی رویید و جوانه زد تا به امروز که قرین به خاتمه دهه چهارم زندگی است در اوج رشد و نضج جلوه‌ دینی و اجتماعی دارد و موجب مباهات ایرانی است.

این مولود برآمده‌ی انقلابی با تعریفی متفاوت به سایرین معرفی می‌شود و اجزا آن نیز در همه زمینه‌ها باید صاحب نظر و داهی و مهرمند باشند و البته به ریشه‌های الهی زایش و بالش این دانشگاه اعتقاد کامل داشته باشند.

و اما برجسته‌ترین فرصت هر موسسه آموزشی به حسن درایت و شوق و عنایت اعضای متخصص هبات علمی وابسته است و تربیت سکانداران فردای این نظام الهی به دستان با کفایت آنان رقم می‌خورد لذا ظرف اندیشه‌پذیری جوانان این مرزبوم به تحریر اندیشه‌ استادان لبالب می‌شود و هرگز نتوان ظرف را که از مظروف خطا آلوده است به تدبیر دیگران پالود.

حسن درایت جناب آقای دکتر علی اکبر ولایتی در ابلاغ دستور تاریخی به الزام قطع همکاری استاد هتاک به ساحت نبوی، پاسداشت جایگاه دانش و دانشگاه است و پویایی دانشگاهی که در تمامی زمینه‌ها رصد می‌شود، تضمین شده خواهد بود و مطمئن هستیم که دریوزه‌گران لاییک قدرت خدشه وارد کردن به ساحت دانشجویان عزیز ولایی را نخواهند داشت و مهر نبوی، قرین با عزت الهی یاریگر کسانی است که به حفظ حریم ولایت و رسالت عشق می‌ورزند.

هیات رئیسه و جمعی از دانشجویان و استادان بسیجی واحد دامغان با پشتیبانی از حرکت هوشمندانه رئیس هیات امنا و هیات موسس بر ساحت حضرت رسول مهر و دوستی صلوات می فرستد و دانشجویان این دانشگاه فخیم را بر اوج وصول به اهداف عالیه دعا می‌کند.

 

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

Scroll To Top