Skip to content

هیات رئیسه و شورای بسیج واحد دامغان:

هیات رئیسه و شورای بسیج واحد دامغان:

پیروزی جبهه مقاومت و موعد پاسداشت بسیج در ربیع‌الاول موهبت الهی است

 
بیانیه دامغان
 

هیات رئیسه و جمعی از استادان، کارمندان و دانشجویان بسیجی واحد دامغان در بیانیه‌ای با پاسداشت هفته بسیج، پیروزی سپاه اسلام بر فتنه ساخته استکبار جهانی، "داعش" تبریک گفتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، متن بیانیه بیانیه هیات رئیسه و شورای بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان به مناسبت فتح‌الفتوح سپاه اسلام و هفته پاسداشت بسیج به شرح زیر است: جمهوری اسلامی ایران بر اساس دیدگاه‌های دینی و با درایت معنوی امام راحل و حمایت مقام معظم رهبری در همواره سال‌های پس از انقلاب با ولایتمداری و بصیرت دینی مردم صمیمی و شهید پرور خود موقعیت‌های ویژه که نشان از ابتلا الهی داشته را سپری کرده و بردامنه کرامات خود نزد سایر ملل جهان افزوده است.

ایرانی در دفاع مقدس و تحریم‌های ناجوانمردانه، بلایای طبیعی و حوادث مربوط به ترور دانشمندان هسته‌ای، عزت ایرانی مسلمان را به نمایش گذارده و جهان می‌داند که ایرانی اهل سازش و کوتاه آمدن از اصول خود نیست.

و اما هیات رییسه و شورای بسیج واحد دامغان در هفته بزرگداشت بسیج با تاکید بر کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور، پیروزی جامعه اسلامی و سربلندی و توفیق سردار ایرانی، مالک اشترعلی، سرلشگر سلیمانی را که با وعده صدق خود و عمل به آن، دل‌های جمیع مسلمانان منطقه را مسرور کرد را محضر ولی الله اعظم(عج)، مقام معظم رهبری، ملت رشید ایران اسلامی و عموم مسلمانان منطقه تبریک و تهنیت عرض نموده و در ادامه مبارزه، منطبق با دیدگاه‌های رهبری، نهایت دقت را خواهیم داشت تا در دام غافلگیری احتمالی دشمن در پوششی دیگر قرا نگیریم.

ما بسیجیان، کسوت بسیجی را با اقتدا به رهبری برجسته نظام مقدس جمهوری اسلامی اوج افتخار و سعادت دانسته و تلاش و پویایی خواهیم داشت تا با وصول اهداف والای پژوهشی و آموزشی در رفع نیازهای ملی، مساعی موثر داشته باشیم.

پیروزی دلاوران ایرانی را با یاد و خاطر شهیدان مدافع حرم، جانبازان و ایثارگران که رنج سفر را قبول کردند تا دشمن را در فراسوی مرزهای ایران اسلامی زمین‌گیر کنند؛ محضر عموم مردم سرزمینمان تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم و تلاش مثمر رزمندگان را به خاطر خواهیم داشت و از مساعدت‌های پاسداران، ارتشیان، بسیجیان، حشدالشعبی عراق و رزمندگان جبهه مقاومت با فرماندهی بی بدیل سردار قاسمی و عنایات ویژه مقام معظم رهبری و حمایت‌های دبیرکل حزب‌الله و همراهی حضرت آیت‌الله العظمی سیستانی قدردانی می‌کنیم.

ما بسیجیان واحد دامغان در تمامی رده‌های استادان، کارمندان و دانشجویان، گوش به فرمان و مطیع فرامین رهبری خواهیم بود و به اشارتی از جانب او که گوش به عنایات رحمانی و کرامات مهدوی دارد تا آخرین فرصت جان و قطره‌ی خون، پایمرد و قوی ایستاده‌ایم و در ایجاد مدینه فاضله مهدوی تلاش خواهیم کرد‌.

Scroll To Top