واحد دامغان تمامی زیرساخت های تأسیس این دانشکده را در ایجاد رشته داروسازی فراهم نموده است

دکتر عباسپور رییس واحد دامغان :

در راستای توسعه رشته گرایش های زیرمجموعه پزشکی و در پاسخ به درخواست مردم شهید پرور دامغان به منظور تأسیس دانشکده داروسازی ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان تمامی زیرساخت­های تأسیس این دانشکده را در ایجاد رشته داروسازی فراهم نموده است .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان، دکتر حسین عباسپور رییس این واحد دانشگاهی در دیدار با جمعی از فرهیختگان دامغانی با اعلام خبر فوق گفت : واحد دامغان تمامی مساعی و تلاش خود را به کار بسته و با تامین هزینه های قابل توجه، بخش بزرگی از زیرساخت های تاسیس دانشکده در ایجاد رشته داروسازی را فراهم نموده است.
دکتر عباسپور با قدردانی از پیگیری امور توسط فرهیختگان دامغانی که از نزدیک در جریان  تأمین زیرساخت های تأسیس دانشکده داروسازی در این واحد دانشگاهی قرار گرفتند و از امکانات و تجهیزات در نظر گرفته این دانشکده بازدید کردند، اعلام کرد : رشد همه جانبه این واحد در تمامی زمینه های آموزشی ، پژوهشی ، فرهنگی و دانشجویی بر همشهریان عزیز پوشیده نیست و خدمات ارائه شده گویای تمامی این پیشرفتها است و این روند رو به رشد، در یک محور صعودی ادامه خواهد داشت.
دکتر عباسپور در راستای درخواست مردم شهید پرور دامغان به جهت تأسیس دانشکده داروسازی و در پاسخ به حاضران در جلسه گفت: امکانات موجود و تهیه شده توسط این واحد دانشگاهی به منظور ایجاد بستر تأسیس و تصویب دانشکده و رشته داروسازی در سطح کشور بسیار کم نظیر است . دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان با عنایت به امکانات واعتبارات مناسب خود، از هر حیث توانایی تأسیس این دانشکده و رشته داروسازی را داراست و شایان ذکر آنکه موافقت اصولی ایجاد دانشکده داروسازی واحد دامغان به عنوان تنها دانشکده داروسازی در استان سمنان طی سال گذشته به تأیید وزارت بهداشت نیز رسیده است .
در این نشست نمایندگان فرهنگیان شهرستان دامغان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش­های صورت گرفته در دانشگاه، با تلاش دکتر عباسپور و همکاران ایشان که در راستای ارتقاء سطح فرهنگ و دانش این شهر گام بر می دارند بیان داشتند: طی سال­های اخیر توفیقات چشمگیری در این واحد دانشگاهی مشاهده گردیده است که این توفیقات جز با عنایت حق تعالی و تلاش و نگاه ویژه مسئولین دانشگاه و شهرستان به مقوله با اهمیت علم و دانش صورت پذیر نبوده است .
نمایندگان مردمی پس از بازدید از دانشکده داروسازی و دو آزمایشگاه مجهز با زیر بنای قریب به ۸۵۰۰ متر مربع اعلام کردند:
 در راستای ارتقای خدمات و توسعه امکانات شهری، مردم این شهر، همواره لایق بهترین­ها بوده اند و تقاضای تأسیس و راه اندازی دانشکده و رشته داروسازی در مسیر منتهی به پرورش داروسازان متعدد در این شهر ولایی است که امیدواریم این امر نیز با تلاش بیش از پیش مسئولین در سایه عنایات حضرت پروردگار در آینده نزدیک محقق شود.