Skip to content

پاسداشت هفته دفاع مقدس در واحد دامغان

پایگاه بسیج الغدیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان در سالروز هفته دفاع مقدس، مراسم گرامیداشت این ایام را با حضور سبز و صمیمی یادگار دوران دفاع مقدس ، برادر سه شهید و جانباز سربلند ،عبدالله مومنی  در مسجد الغدیر دانشگاه برگزار نمود .

مومنی در بخشی از سخنان خود به تبیین فلسفه دفاع اشاره کرد و یادآور شد عزت ایران اسلامی و فائق آمدن و پیروزی بر سپاه پرشمار دشمن ، تنها با همت و جوانمردی جوانان غیرتمند این دیار محقق گردید و سربلندی امروز و اقتدار ایران عزیز مرهون ولایتمداری و ایثار اهالی ایمان و غیرت است.

همکاران بسیجی و عموم پرسنل واحد دامغان در کنار رئیس و معاونین دانشگاه سخنان سردار سرافراز دوران دفاع را با شوق شنیدند و مراسم به  قرائت زیارت امین ا… – سلام خاصه امام رضا (ع) مزین گردید و در خاتمه تعداد  22 تن از کارکنان بسیجی که سابقه حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل داشتند مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند .

دکتر عباسپور رییس واحد دامغان در بخشی از لوح یادبود تقدیمی به سردار جبهه های نور و همکاران بسیجی یادآور شد که عزت و سربلندی امروز ایران اسلامی ، ره آورد غیرت و همت جان برکفانی است که از کانون خون گذشتند و با هبه جان، خدایی شدند .

بسیج کارکنان الغدیر دانشگاه آزاد اسلامی با عضویت بیش از ۱۲۰ کارمند یکی از فعالترین پایگاه های شهرستان است .

Scroll To Top