پاسداشت هفته دفاع مقدس در واحد دامغان

پایگاه بسیج الغدیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان در سالروز هفته دفاع مقدس، مراسم گرامیداشت این ایام را با حضور سبز و صمیمی یادگار دوران دفاع مقدس ، برادر سه شهید و جانباز سربلند ،عبدالله مومنی  در مسجد الغدیر دانشگاه برگزار نمود .

مومنی در بخشی از سخنان خود به تبیین فلسفه دفاع اشاره کرد و یادآور شد عزت ایران اسلامی و فائق آمدن و پیروزی بر سپاه پرشمار دشمن ، تنها با همت و جوانمردی جوانان غیرتمند این دیار محقق گردید و سربلندی امروز و اقتدار ایران عزیز مرهون ولایتمداری و ایثار اهالی ایمان و غیرت است.

همکاران بسیجی و عموم پرسنل واحد دامغان در کنار رئیس و معاونین دانشگاه سخنان سردار سرافراز دوران دفاع را با شوق شنیدند و مراسم به  قرائت زیارت امین ا… – سلام خاصه امام رضا (ع) مزین گردید و در خاتمه تعداد  22 تن از کارکنان بسیجی که سابقه حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل داشتند مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند .

دکتر عباسپور رییس واحد دامغان در بخشی از لوح یادبود تقدیمی به سردار جبهه های نور و همکاران بسیجی یادآور شد که عزت و سربلندی امروز ایران اسلامی ، ره آورد غیرت و همت جان برکفانی است که از کانون خون گذشتند و با هبه جان، خدایی شدند .

بسیج کارکنان الغدیر دانشگاه آزاد اسلامی با عضویت بیش از ۱۲۰ کارمند یکی از فعالترین پایگاه های شهرستان است .