پذیرش نمایه ی نشریه Journal of Nuts دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان در سایت CAS

پذیرش نمایه ی نشریه Journal of Nuts  دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان در سایت CAS
نشریه Journal of Nuts  دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان موفق به پذیرش نمایه از سایت Chemical Abstract Society  شد.
دکتر حسین عباسپور مدیر مسئول این نشریه در گفتگو با خبرنگار آنا با یادآوری اینکه از سال ۲۰۱۰ تاکنون مقالات متعددی در زمینه خشک میوه های درختی مانند گردو، بادام، فندق و پسته در این نشریه منتشر شده است، گفت: این نشریه علمی در بهمن ماه ۹۳ در کمیسیون نشریات کشور موفق به کسب رتبه علمی – پژوهشی گردید و در پایگاه علوم جهان اسلام (ISC) نمایه شد و هم اکنون IF آن در سایت مذکور ۰٫۱۷۹۰ است.
عباسپور با توجه به محصول جهانی پسته و جایگاه خشکبار در صادرات غیر نفتی به ضرورت بررسی علمی جایگاه خشکبار در ایران اشاره کرد و گفت: مجله ی مذکور در پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)  و Magiran نیز نمایه می-گردد.
سرپرست واحد دامغان توسعه فعالیت های علمی و پژوهشی را موجب افتخار و سربلندی دانشگاه آزاد اسلامی دانست و گفت: در آگوست  2016 با دریافت ایمیلی از سوی پایگاه Chemical Abstract Society (CAS) به این مجله علمی – پژوهشی اعلام شد که شرایط مناسب جهت نمایه در سایت فوق الذکر را داراست و مقالات منتشر شده از سال ۲۰۱۵ این نشریه در سایت مذکور نمایه خواهد شد.
حسین عباسپور با قدردانی از صاحبان مقالات و تولید کنندگان آثار علمی  پژوهشی به ضرورت آفرینش های علمی و تحقیقاتی اشاره کرد و دانشگاه آزاد اسلامی را سرآمد و موفق در پژوهش های کاربردی معرفی کرد.