کارگاه آموزشی «مهارت های فرزند پروری» در واحد دامغان

کارگاه­ آموزشی «مهارت های فرزند پروری» در واحد دامغان
به همت دفتر مطالعات و آموزش نیروی انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان ، کارگاه­ آموزشی «مهارت های فرزند پروری» ویژه پرسنل این واحد دانشگاهی به مدت دو روز برگزار گردید.
طاهری مدیر روابط عمومی واحد دامغان در خصوص برگزاری این دوره آموزشی بیان کرد : امروزه، تربیت فرزندان به یکی از دغدغه های اصلی خانواده ها مبدل گشته و مسئله فرزند پروری هیچ زمانی به اندازه امروز در موفقیت خانواده ها تاثیر نداشته است. نحوه تربیت فرزندان، رفتار نسل حاضر را شکل داده و عملکرد نسل آینده را نیز تعیین خواهد کرد، امروز همه والدین دوست دارند که پدر و مادر شایسته ای برای فرزندان خود بوده و همچنین بچه هایی شاد و سالم داشته باشند، همه ما برای افزایش شیوه صحیح تربیت فرزندان، نیاز مند کسب دانش، مهارت ها ودریافت آموزش های کاربردی در خصوص فرزندپروری هستیم
کشتاور مسئول برگزاری این دوره نیز گفت: هدف از برگزاری دوره آموزشی"مهارت های فرزند پروری" ایجاد رابطه خوب بین اعضای خانواده، نظارت و مراقبت والدین بر رفتار فرزندان، بیان انتظارات، ارزش ها و اعتقادات خانواده و انتقال آنها به فرزندان است. با فراگیری مهارت ها و تکنینک های کاربردی فرزندپروری، والدین می توانند در امر تربیت فرزندانشان موفق تر عمل کرده و از تعامل با آنها لذت ببرند. وی همچنین ادامه داد: از طریق این مهارت ها رابطه بین فرزندان و والدین تقویت می شود، آنها اوقات بهتر و موثرتری را با هم خواهند داشت و می توانند مسائل و مشکلات احتمالی را به شیوه مناسب تری حل و فصل نمایند.